Metin2 Değerli Taş Parçası Nereden Düşer?

Metin2 Değerli Taş Parçası

Metin2'de +basma itemleri her zaman en önemli eşyalar olmuştur. Malum kullandığımız silah zırh kolye vesaire her şeyi +basmalar sayesinde basıyoruz. Değerli taş parçası oyunda 2.köyde düşen isminden de anlaşılacağı gibi değerli bir taş parçasıdır. Ben sadece bir kaç sunucuda piyasayı biliyorum fakat ortalama 750K ile 1,5M arası fiyatı değişiyor. Para kasma yöntemi olarak kullanabilirsiniz, unutmayın değerli taş parçası düşürmeye çalışırken sadece değerli taş parçası düşmeyecek. Shirken, kırık porselen, paslı bıçak ve daha bir çok +basma itemi değerli taş parçası düşürürken düşecektir, bu itemler pahalı olmasa da pot paranızı çıkarır diyebiliriz.
Değerli taş parçası

Metin2 Değerli Taş Parçası Ne İşe Yarar?

Değerli taş parçası 26 Seviye - 34 Seviye ve 42 Seviye tüm zırhlarda +5'e basarken 2 tane istenilen itemdir. Bazı küpelere +basarken de değerli taş parçası istiyor.

  • Aslan, Ölümcül ve Ejderha Plaka Zırh
  • Kırmızı Karınca, Karınca Aslan ve Ninja Takımı
  • Sevgi, Sema ve Güneş Elbisesi
  • Ying Yang, Mistik ve Hayalet Plaka Zırh
  • Yeşim Taşı Küpe
  • İnci Küpe
  • Abanoz Küpe
  • Beyaz Altın Küpe
Yukarıda yazmış olduğumuz itemlere +basarken değerli taş parçası harcamanız gerekmekte hem de bolca :)

Metin2 Değerli Taş Parçası Nereden Düşer?

Konun başında yaptığımız açıklamada bundan biraz bahsetmiştik. Değerli taş parçası 2. köyden düşmektedir. Tabii ki 2.köydeki sadece bazı canavarlardan düşüyor, bu canavarlar ve çıktıkları yerler;

              Metin2 Değerli Taş Parçası Nereden Düşer?                                       Metin2 Değerli Taş Parçası Nereden Düşer?

Kötü Siyah Fırtına Joh-Hwan Ve Siyah Rüzgar Jak-to Slotlarından düşmektedir. Slotlar birbirinin aynısı bulmanız zor olmayacaktır, fakat yine de sizin için haritada belirticem.

Kırmızı Bayrak Değerli Taş Parçası Nereden Düşer?Sarı Bayrak Değerli Taş Parçası Nereden Düşer?
Mavi Bayrak Değerli Taş Parçası Nereden Düşer?

Kırmızı Bayrak Değerli Taş Parçası Nereden Düşer? Sarı Bayrak Değerli Taş Parçası Nereden Düşer? Mavi Bayrak Değerli Taş Parçası Nereden Düşer? Sorularının cevapları yukarıdaki resimde gayet açıkça verilmiştir. Renkler aynı zamanda bayrakları temsil etmektedir.

Hiç yorum yok