Metin2 Zen Fasulyesi Nerden Düşer? Ne İşe Yarar?

Metin2 Zen Fasulyesi Nereden Düşer? Zen Fasulyesi Ne İşe Yarar?

 Metin2 Zen Fasulyesi düşürme seviyenize göre her canavardan, metinden ve bossdan düşmektedir. Çok nadir düşen ve her sunucuda gayet iyi fiyatlara satılan zen fasulyesini elde etmek için sandık açmak daha etkili ve şansı yükseltecek bir yoldur.

Zen Fasulyesi

Metin2 Agresif Kurtulma Ve Metin2 Zen Fasulyesi Kaç Derece Düşürür?

 Metin2 Agresiften kurtulma için Zen fasulyesine ihtiyaç duyacaksınız. Bildiğiniz gibi metin2 de derece puanı diye bir olay var derece puanı sizin agresif, hileli, soylu, kahraman gibi taglar almanızı sağlar skilleri Perfect yaparken zen fasulyesine çok ihtiyaç duyarsınız. Bir adet Zen Fasulyesi yemeniz derece puanınızı 500 puan yükseltir. Zen fasulyesini sadece derece puanınız "eksili" haldeyken kullanabilirsiniz.

Metin2 Zen Fasulyesi Nereden Düşer?

Metin2 Zen Fasulyesi biraz önce de söylediğim gibi seviyenize uygun her canavardan, metin taşından ve patrondan düşebilir. Alternatif olarak olarak biyolog görevleri sandıkları etkinlikler vs. gibi çeşitli yollardan zen fasulyesi elde edebilirsiniz bunları maddeler halinde yazayım;

 Metin2 Zen Fasulyesi Fiyatı - Metin2 Zen Fasulyesi Ne Kadar Eder? 

Metin2'de bir çok sunucu var fakat bazı itemlerin fiyatı standarttır sunucular arası fiyat farkı çok yüksek olmaz Zen fasulyeside bu itemlerden birisi Metin2 de Zen Fasulyesi fiyatları 2017 yazı en düşük 1.5M en yüksek 3M arası değişmektedir. Anadolu ve Karesi sunucularında 2M ve 2.5M den satıcılar çoğunlukta diyebilirim piyasasını iyi bildiğim sunucularda fiyatlar böyle diğer sunuculara bakma fırsatım pek olmuyor bu sebeple 1.5M ve 3M arası bir fiyat belirtmiş oldum.

Hiç yorum yok