[40 Level] Metin2 Lanet Kitabı Biyolog Görevi 2

METİN2 LANET KİTABI BİYOLOG GÖREVİ

Metin2 oynuyorsanız TR - PvP fark etmez biyolog görevleri son derece önemlidir. Çünkü verdiği ödüller kalıcıdır ve Ws atarken, kasılırken çok büyük rol oynar. Biyolog görevlerini eksiksiz yapıyorsanız her zaman bir adım öndesiniz demektir. 

Biyolog Chaegirab

Metin2 Lanet Kitabı Biyolog Görevi Nasıl Yapılır?

Lanet Kitabı görevini 40. seviyeye geldiğinizde her bayrağın 1.köyünde bulunan Biyolog Chaegirab dan alabiliriniz. Lanet kitabını yalnızca 24 saate bir verebilirsiniz. Ayrıca lanet kitabı verirken başarısızlık şansı olduğunu unutmayın.
 • Öncelikle 15 Adet Lanet Kitabını tek tek Biyoloğa götüreceksiniz. (15-20 Gün sürer)
 • Lanet Kitapları tamamlanınca Tapınağın Ruh Taşını da götürecekiniz.
 • Son olarak Beak-Go dan ödülünüzü alacaksınız.

 Metin2 Lanet Kitabı Görevi Ödülü Nedir?

Söylediğim gibi kalıcı etki ödülü veren biyolog görevlerinde Lanet kitabı görevi size Kalıcı olarak %5 Saldırı hızı ve İhtişamlı Abanoz Sandık ödüllerini verecektir. At üzerinde Metin keserken en çok Saldırı hızı lazım olduğundan harika bir ödül diyebiliriz.

İhtişamlı Abanoz Sandık

Metin2 İhtişamlı Abanoz Sandıktan Ne Çıkar?

İhtişamlı Abanoz Sandıktan 40 Seviye oyuncular için gayet güzel itemler çıkmaktadır;
 • Beceri Kitabı
 • Kutsama Kağıdı
 • Lider Kitabı (2Saatlik)
 • Tecrübe Yüzüğü
 • Hırsızın Eldiveni
 • Ejderha Kağıdı

Metin2 Lanet Kitabı Nerden Düşer?

Lanet Kitabı vadideki şu canavarlardan şans eseri düşmektedir;
 • Büyük İşkenceci
 • Karanlık İşkenceci

Lanet Kitabı

Metin2 Lanet Kitabı Düşürme, Lanet Kitabı Kaç Levelde Düşer Ve Lanet Kitabı Düşürme Taktiği

Biyolog Görevinde bu ve bu gibi soruların çok fazla merak edilmesi veya çok fazla aranmasının sebebi Lanet Kitabının zor düşmesidir. Öncelikle Lanet Kitabı düşürmeniz için kaç level olduğunuz önemli değildir. 40 seviyeye gelmiş ve biyolog görevini almışsanız lanet kitabı şansa bağlı olarak düşer. Lanet Kitabı Düşürme Taktiğine gelince Büyük İşkenceci Ve Karanlık İşkencecilerden bol bol kesin eğer şansınız düşükse Yaşlı kadından muska alın ve muskayı takın ayrıca bu slotları tek tek değil de grup halinde keserseniz Lanet Kitabı düşürme şansınız artar. Karanlık İşkenceci Nerde Çıkar? diye soruyorsanız sorunuzun cevabı çok basit vadide tam ortada :) Level önemli değil dedimse de 30 levelde düşürmeye veya 70 levelde düşürmeye kalkmayın 40-50 Seviye arası Lanet Kitabı düşürmek için idealdir.

Metin2 Lanet Kitabı Görevi Ruhtaşı (Tapınağın Ruh Taşı) Nerden Düşer? 

Lanet Kitabı Görevi Ruh Taşı yani Tapınağın Ruh Taşı Büyük Haberci, Karanlık Haberci, Karanlık İşkenceci, Kibirli Karanlık Fanatik, Kibirli Karanlık Savaşçı ve Kibirli Karanlık Albaydan düşmektedir. Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız!

Tapınağın Ruh Taşı
 

Hiç yorum yok