Metin2 Ruh Taşı Nereden Düşer? Ruh Taşı Ne İşe Yarar?

Metin2 Ruh Taşı Nereden Düşer? Ruh Taşı Ne İşe Yarar?


Metin2 de herkes çok güçlü itemlerim olsun ister fakat bu tarz düşünen kişilerin atladıkları bir konu vardır:Kimse skilleri çok ciddiye almaz önemsemez fakat skillerin ne kadar önemli olduklarını kavrayamazlar. Bu nedenden dolayı itemleriniz ne kadar güçlü olursa olsun çarınız her zaman 1 adım geride olacaktır. Skillerimizi olabildiğince her gün yükseltmeliyiz,aksatmamalıyız.

Metin2 Ruh Taşı Nereden Düşer? Ruh Taşı Ne İşe Yarar?

Metin2 Ruh Taşı Ne İşe Yarar?


Ruh taşı Grand seviyesinden Perfect seviyesine çıkarırken kullanmalıyız. Skillerimizi ilk öncelikle güçlendirmek için beceri kitapları okumalıyız. Ancak beceri kitaplarını okumayı bitirdikten sonra ruh taşını kullanmaya başlayabilirsiniz. Beceri kitaplarındaki gibi bir sonraki seviye için 5 kitap kaldı gibi bir durum yoktur. Ruh taşları 1 kere geçerse 1 kademe atlar. Mesela G5 hava kılıcından G6 ya yükseltceksiniz eğer başarılı bir şekilde geçerse 1 adet ruh taşı geçerlidir. Skiller Perfect seviyeye G10 seviyesinden bir sonraki seviyede Perfect seviyeye ulaşırlar.

Metin2 Ruh Taşı Kaç Saatte Bir Kullanılır?


Ruh taşı 12 saatte bir tane kullanabilirsiniz.Bu açıdan çok avantajlıdır.Bu süreyi sıfırlamakta mümkün.Oyun içerisindeki birkaç sandık ve nesne marketten alabileceğiniz Kotü Ruh Kovma Kağıdı ile bu süreyi sfırlayabilirsiniz.

Metin2, Metin2 Ruh Taşı Nereden Düşer?, Ruh Taşı Ne İşe Yarar?, Ruh Taşı Okuma Oranı, Ruh Taşı Okuma Taktiği, Ruh Taşı Okurken Yapılması Gerekenler, Hangi Metinlerden Düşer?,
Ruh Taşı

Metin2 Ruh Taşı Gereken Derece Puanları Nelerdir?


G1>G2  ⇒1000
G2>G3  ⇒1500
G3>G4  ⇒1500
G4>G5  ⇒2000
G5>G6  ⇒2500
G6>G7  ⇒3000
G7>G8  ⇒3500
G8>G9  ⇒4000
G9>G10  ⇒4500
G10>P ⇒5000

Bu değerler oyun içi dereceniz pozitif yani - lerde değilse düşecek değerlerdir.Eğer sıralama puanınız - lerde ise yukarıdaki rakamların 2 katı derece puanı kaybedersiniz.
Aynı zamanda ruh taşının başarısız olması durumunda daha az bir miktarda sıralama puanı kaybedersiniz.

Metin2 Ruh Taşı Okuma Oranı Nedir?


Metin2 de ruh taşının tam olarak bir okuma oranı olduğunu söyleyemem fakat beceriniz geliştikçe skillerin başarılı olma olasılığı azalmaktadır.Bu durumda ise yaşlı kadından muska alarak bi nebzede olsa oranı yükseltebilirsiniz.

Metin2 Ruh Taşı Okuma Taktiği Var Mıdır?


Birçok insan yok atla giderken bas ,yok sakin bir yerde bas,skili açarken bas gibi saçma olaylarla illaki karşılaşırsınz fakat bunlar bana pek tatmin edici gelmiyor.Bana kalırsa şansınz varsa sıkıntınız yok demektir :)

Metin2 Ruh Taşı Fiyatları Ne Kadar?


Birçok serverde farklı bir fiyat olsada genel olarak bir fiyat aralığı bulunmaktadır.Bu fiyat aralığı 3-4 m arası gibip gelmektedir.Ruh taşı sadece kendiniz için degil ticari amaçlıda kulanabilirsiniz.

Metin2 Ruh Taşı Okurken Yapılması Gerekenler Nedir?


Metin2de ruh taşını okurken yanınıza bolca zen fasulyesi alın.Sıralama puanınız - lere düştükçe bu zenleri yiyerek normal hale gelin ondan sonra ruh taşını basın daha az sıralama puanı düşcektir buda demek oluyorki daha az zen harcayacaksınız.Bundan hariç fazla birşey yapmanıza gerek yoktur.

Metin2 Ruh Taşı Nereden Düşer? Ruh Taşı Ne İşe Yarar?

Metin2 Ruh Taşı Basılmıyor "Eğitim istiyorum." sorunu çözümü nedir?


Buna pek sorun diyemesekte bazı kişiler için sorun olabiliyor.Bu uyarı çıkmasının sebebi ise derece puannız - lerde olmamasıdır.Çıkan kutucuya "Eğitim istiyorum." yazarsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Metin2 Ruh Taşı Nereden Düşer? Hangi Metinlerden Düşer?

 • 40.Seviye ve üstü tüm metinlerden,
 • Nesne markette bulunan tomboladan,
 • Oyun içindeki tüm boss ve 5.seviye yaratklardan,
 • Hayalet orman sırrı ve Hayalet ağaçları araştır görevlerinden,
Aynı zamanda birçok sandıklardan da çıkmaktadır;
 • Sarı Abanoz Sandık,
 • Parlak Yeşil Abanoz Sandk, 
 • Yeşil Abanoz Sandık,
 • Mavi Abanoz Sandık,
 • Mor Abanoz Sandık,
 • Sonsuz Kış Sandığı,
 • Noel Sandığı,
 • Demir Kutu
Bu sandıklardan da ruh taşını çıkarabilirsiniz.

Hiç yorum yok