Metin2 At Görevleri

Metin2 At Alma

Atı alabilmek için öncelikle 25 Seviye olmanız ve Seyisin Size vereceği 20 Yabani Okçu Öldür görevini tamamlamanız gerekiyor. Birde bir adet At Madalyonu bulmanız gerekiyor. (Satın alsanız da olur Zindandan düşürseniz de olur son zamanlarda fiyatı çok ucuz.) Atı alabilmek için Seyis sizden son olarak 100k alıyor o da çok bir para değil zaten :)

Metin2 At Alma

Metin2 At Resmi Ne Zaman Hazır Oluır?

24 Saat Yani Bir günde At Resmi hazır olmaktadır.
Metin2 At Resmi Ne Zaman Hazır Olur

Metin2 At Geliştirme

Metin2 At Geliştirmede seviye 11'e kadar Haritada gösterilen yerlere falan gidiyorsunuz zor görevler değil halledersiniz. Seviye 11 yapabilmek için biraz uğraşmanız gerekiyor :)

Metin2 At Zırhlama

Metin2 At Zırhlama yani Atı 11. Seviyeye yükseltme. Atı Zırhlamak için At Üzerine 100 Akrep Okçu ya da 100 Yılan Okçu öldürmeniz gerekiyor. Bu sefer görevde zaman sınırı var 30 dakika içerisinde öldürmeniz gerekiyor. Görevi kolay hale getirmek için grup lideri siz olmak kaydıyla grubunuz ile birlikte görevi yapabilirsiniz, grup arkadaşlarınızın kestiği Yılan okçu yada akrep okçular da sayılır.

Metin2 At Zırhlama
  • Level 12 Yapabilmek için; At Üzerinde 5 Bo Öldür.
  • Level 13 Yapabilmek İçin; At Üzerinde 5 Choung Öldür.
  • Level 14 Yapabilmek için; At Üzerinde 10 Elit Ork Generali Öldür.
  • Level 15 Yapabilmek için; At Üzerinde 10 Siyah Ork Öldür.
  • Level 16 Yapabilmek için; At Üzerinde 10 Karanlık İşkenceci Öldür.
  • Level 17 Yapabilmek için; At Üzerinde 10 Zehirli Pençe Örümcek Öldür.
  • Level 18 Yapabilmek için; At Üzerinde 20 Çöl Haydutu Öldür.
  • Level 19 Yapabilmek için; At Üzerinde 10 Buz Golemi Öldür.
  • Level 20 Yapabilmek için; At Üzerinde 20 Savaş Kaplanı Öldür.

Metin2 Asker At Yapma

Metin2 Asker At Yapabilmek yani Atı 21. Seviye olan son seviyeye getirmek ise biraz daha zor. Bu sefer At üzerinde 300 Şeytan Okçu öldürmeniz gerekecek At zırhlama görevinde olduğu gibi grup halinde bu görevi yapabilirsiniz.

Metin2 Asker At Yapma
Metin2 At Görevleri Hakkında sizlere genel bilgiler verdim şimdi ise çok sorulan ve çok merak edilen bir kaç başlıktan kısaca bahsedicem.

Metin2 At Görevleri Kaç Saatte Bir Yapılır?

Metin2 At görevlerinde saat sınırı yoktur fakat ilk görevde at resmini tamamlamanızda at resminin tamamlanması 12-24 saat sürmekte. Zırhlı at kitabını almanız 14-24 Saat sürmekte ve gene Asker Kitabını almanız 14-24 saat sürmektedir.

Metin2 At Görevi Alamıyorum

Metin2 At Görevlerini almak için başta söylediğim gereksinimlere sahip olmanız gerekiyor eğer bu gereksinimleri karşılamıyorsanız görevi alamazsınız.

Metin2 At Görevi Eğitim Başarısız

Metin2 At Görevi eğitimlerinin en zor kısmı da bu; 20 Yabani Okçu öldürürken Attan inerseniz veya 30 dakikadan uzun sürerse eğitim başarısız olur. Aynı şekilde diğer canavar öldürme görevlerinde de attan inmemeniz gerekiyor ve verilen süreyi aşmamanız gerekiyor aksi takdirde eğitim başarız olabilir. 

1 yorum: