Metin2 Kayıt Ol - Nasıl Kayıt Olunur

Metin2 Kayıt Ol

Metin2 oyunu hepimizin çocukluğunu süslediği ve çocukluğumuzda iyi vakit geçirdiğimiz nadir oyunlardandır.Bu oyunu oynamak için sadece indirmek yeterli değil tabiki.Oyuna giriş yapabilmek için metin2 ye kayıt olmak gerekmektedir.Peki Metin2 ye nasıl kayıt olunur? Sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim...

Metin2 Nasıl Kayıt Olunur?

Metin2 ye kayıt olmak için yapmanız gereken öncelikle bir e-posta hesabınızın olması gerekiyor.Bu e-posta hesabınız her zaman erişime açık olması önemlidir.Çünkü metin2 deki hesabınızın çalınma,şifre unutma gibi sorunlar için gameforge size e-posta aracılıyla bağlantıya geçmektedir.

Eposta adresinizi oluşturduktan(veya varsa kullanabilirsiniz) sonra ise şu verdiğim adresten kayıt işlemi için gerekli adımları uygulamalısınız.

Metin2 Kayıt Ol:Kayıt Ol

Bu linke giriş yaptıktan sonra karşınıza iki seçenek çıkacak istediğinizi seçip kayıt olabilirsiniz.Steamdan kayıt olmak için steam hesabınızın olması yeterli olacaktır ek birşeye gerek yoktur.Ben size diğer yolu göstereceğim.

Metin2 Steam Kayıt Ol
Metin2 Kayıt Ol

Kırmızı butona tıklayarak normal bir şekilde kayıt olma paneline geçebilirsiniz.Burda ise kendinize bir kullanıcı adı belirlemelisiniz.Bu kullanıcı adı oyun içinde aktif olmayacak sadece giriş yaparken lazm olacaktır.Oyun içinde yine istediğiniz ismi karakterinize koyabilirsiniz.

Şifre belirlerken dikkat etmeniz gereken 1 2 tüyo vereceğim.Şifrenizin çok uzun olması gerekmemektedir.Önemli olan şifrenizi oluştururken büyük harf,küçük harf,sayı ları kullanarak kendinize kombin oluşturabilirsiniz.

Metin2 Kayıt Nasıl Olunur
Metin2 Kayıt Olma

Metin2 Kayıt Oldum Ama Giriş Yapamıyorum ?

Bu sorunla birçok arkadaşımız karşılaşmış.Bu sorun metin2 nin sunucusu ile alakalı olabilir veya sizden kaynaklı sorunlar da olabilir. Sizden kaynaklı sorun derken kastettiğim kulkanıcı adınızı veya şifrenizi yanlış girmiş olabilirsiniz.Aynı şekilde epostanızı onaylamanız gerekmektedir yoksa metin2 oyununa kayıt olasanız bile giriş yapmanız pek mümkün olmayacaktır.

2 yorum:

  1. sızın verdıgınız lınke gıttıgımızde bıze 2 secenek sunulmuyor gameforce kayıt oluyoz mt2 kayıt olamıyoruz e psota ve sifre ıstıyor

    YanıtlaSil
  2. o adrese girilmiyor şuan sebebi nedir kayıt olamıyorum ve

    YanıtlaSil