Metin2 Ork Dişi Nereden Düşer?

Metin2 Ork Dişi


Metin2nin kilit noktalarından biride biyolog görevleridir.Bu görevler size extra özellik vererek karakterinizi güçlendirir.Fakat bu görevleri yapmak için çok fazla zaman ve emek harcamalısınız.Biyolog görevinin ilk görevi olan Ork Dişi Görevi  30 lvl ile birlikte açılmaktadır.

Ork Dişi sadece biyolog görevinde değil birçok eşyanızı geliştirmek için gereklidir.Ork dişi bu kadar rabet gördüğü için fiyatı gerçekten pahalı oluyor.Peki bu ork dişi nereden düşüyor?

Metin2 Ork Dişi Nereden Düşer?

Ork dişi Metin2 deki harita olan Seungryong Vadisindeki yaratıklardan düşmektedir.Peki bu yaratıklar delerdir derseniz buyrun sizler için sıraladık;

Metin2 Ork Dişi Nereden Düşer?    Metin2 Ork Dişi Nereden Düşer?                   Metin2 Ork Dişi Nereden Düşer?        Siyah Ork Devi                          Siyah Ork                                  Ork

Bu üstte bulunan 3 yaratıktan Ork dişini rahatlıkla düşürebilirsiniz.
Metin2 Ork Dişi Hangi Sandıklardan Çıkar?

Orklardan düşebileceği gibi sandıklardan da bu eşyayı çıkartabilirsiniz. Pek şansınız yüksek olmamakla birlikte bu sandıkları hemen her zaman bulabilceğiniz türden sandıklar olmayabilir.Bu yüzden bu yöntemi tavsiye etmemekle birlikte yinede sizlere eksik bilgi vermek istemedik.

  • Altıgen Hediye Paketi
  • Gümüş Define Sandığı+

Metin2 Ork Dişi Düşürme Taktiği?

Ork dişini hangi yaratıklardan düşürebileceğinizi üste gösterdik.Şimdi sıra Ork dişini daha rahat ve sorunsuz düşürmekte.Ork Dişini ortalama 40-50 seviye arası hesapla düşürmeniz gerekmektedir.Daha düşük yada yüksek olduğunda düşürmedeki etkin olan şans faktörleri azalacaktır.

Ork Dişini düşürmek için orkları keserken ek olarak kesim tarzınızda herhangi birşey yapmanıza gerek yoktur.Mesela çoğu sitede atta kesin,birçok slotu aynı anda kesin,amuda kalkarak kesin gibi birçok saçma ve yersiz hurafeler dolaşmaktadır.Fakat biz sizlere bunlar yerine gerçekten işinize yarayacak bilgi ve metotları söyleyeceğiz.

Bu metotlardan biri oyunda bildiğiniz üzere birçok efsun bulunmaktadır.Bu efsunlardan biride %1-%20 arası değişken gösteren .. şans ile iki kat eşya düşürme şansıdır.Bu efsun sayesinde düşürme şansınız bi nebze artacaktır.

Bir diğer önerimiz ise ork dişi düşürürken hırsız eldiveni kullanmanızdır.Çünkü hırsız eldivenide üste söylediğimiz taktikle aynı mantıkla çalışmakta ve eşya düşürme şansınızı artırmaktadır.Bazı oyuncular metinden düşen hırsız eldiveninin pek işe yaramadığını söylüyorlar.Bununla ilgili kesin bir şey söyleyemem fakat azda etkisi olduğunu varsayarak kullanabilirsiniz :)

Metin2 Ork Dişi Kodu Nedir?

30006

Hiç yorum yok