Metin2 Siyah Yuvarlak Kalkan Nereden Düşer? Düşürme Taktikleri

Metin2 Siyah Yuvarlak Kalkan

Metin2 Siyah Yuvarlak Kalkan yani halk arasında "syk" 41 seviyeden 61 seviyeye kadar kullanacağımız çok önemli bir kalkandır, bu yüzden düşürme taktikleri +basma taktikleri vesaire ne biliyorsam yazıcam :)

Metin2 Siyah Yuvarlak Kalkan Nereden Düşer

Siyah Yuvarlak kalkan çöl ve örümcek zindanından düşebilen ve bir takım sandıklardan çıkablen 41 seviye bir kalkandır. Peki bu siyah Yuvarlak kalkan hangi canavarlardan, hangi sandıklardan çıkmaktadır? 

Metin2 Siyah Yuvarlak Kalkan Hangi Canavarlardan Düşer? 

  • Yavru zehirli örümcek
  • Vahşi akrep adam
  • Yılan okçu 
  • Akrep okçu

Metin2 Siyah Yuvarlak Kalkan Hangi Sandıklardan Çıkar? 

  • Altın Define Sandığı+
  • Altın Define Sandığı

Metin2 Siyah Yuvarlak Kalkan Düşürme Taktikleri 

Yukarıda belirtmiş olduğunuz canavarlardan düşen Siyah Yuvarlak Kalkanı seri bir şekilde düşürmek için yapmanız gereken örümcek zindanı için sağlam bir karakter ve bu slotların yoğun olduğu yerlerde seri şekilde bunları öldürmek olacaktır, böylelikle kısa sürede envanterinizde bol bol Siyah Yuvarlak Kalkan görebilirsiniz. 

Metin2 Siyah Yuvarlak Kalkan +Basma 

Metin2 de birçok item +7,+8 ve +9 da İncilerden istiyor. Bunun yanında istediği +basmalar çok pahalı değil ve bulunması da çok zor değil bunun için inciler bizim için önemli o yüzden +7 den sonra Kule dışında basacaksanız kutsama kağıdı ile basmanızı öneririm, kimse kalkanının yanında incisini de yakmayı istemez :)

Metin2 Siyah Yuvarlak Kalkan +Basma Taktikleri  

Evet, yine geldik en çok sorulan ve cevabı olmayan bu soruya :) Metin2 de +basmanın taktiği yoktur yapacağınız tek şey bir sürü kalkan bulmak ve demircide değil Lonca demircisinde basmaktır çünkü orada daha yüksek bir şansla +basar maliyet biraz daha fazla olsa da.

Metin2 Siyah Yuvarlak Kalkan Kodu

13049

Hiç yorum yok