Metin2 Söz Yüzüğü Görevi , Jin-Hee Nerede Çıkar ?

Metin2 Söz Yüzüğü


Metin2 de bildiğiniz üzere karakter açarken bize erkek veya kız(bayan) olmak üzere 2 farklı cinsiyet seçtiriyor.Bu cinsiyetleri ileride gerekli eşyalar ile birlikte kullanarak evlenebilir ve birçok avantajlara sahip olabilirsiniz.Fakat bugünkü yazımızda konumuz bu değil.Bugün metin2 de söz yüzüğünün nasıl elde edebileceğinizden bahsedeceğiz.


Metin2 Söz Yüzüğü
Metin2 Söz Yüzüğü


Metin2 Söz Yüzüğü Görevi

Metin2 de Söz Yüzüğünü elde etmenizin çok fazla yolu yok. Size de bu yolun en basit ve kısa sürede tamamlayıp ödülünüzü almanızı sağlayacağım.
Metin2 de söz yüzüğünü Gümüşçünün İntikamı görevi ile Yaşlı Kadına giderek kabul edebilir ve görevi tamamladığınızda öldülünüzü alabilrisiniz.
Metin2 Söz Yüzüğü Görevi
Yaşlı Kadın


Metin2 Gümüşçünün İntikamı Görevi(Söz Yüzüğü) Nasıl Yapılır

Gümüşçünün intikamı görevini yaşlı kadından aldıktan sonra yaşlı kadın size 30 Adet Jin-Hee öldürmenizi söylüyor. Jin-Hee öldürmek kolay fakat bulması oldukça zordur.Bulmak için Ch atarak veya yoğun olmayan bayrakların köylerin şehirlerine giderek Jin-Hee görevini tamamlayabilirsiniz.  

Metin2 Söz Yüzüğü Görevi Kaç Level de Alınır?

Metin2 de söz yüzüğü görevi 25 lvlde alınmaktadır.Fakat bu görevi tamamlamanız için bir level sınırı yoktur ister 25 lvlde ister 100 lvlde bu görevi tamamlayabilirsiniz.

Metin2 Söz Yüzüğü Nereden Düşer ?


  • Gümüşçünün İntikamı Görevi 
  • Bazı Özel Günlerde Nesne Markette

Metin2 Jin-Hee Nerede Çıkar?

Söz Yüzüğü görevini almak için gereken seviye düşük olsada bu görevi tamamlamak oldukça zordur.Çünkü Jin-Hee yi bulmak zordur.Bizde sizin için haritada göstererek işinizi azda olsa kolaylaştırmak istedik.

Kırmızı Bayrak Jin-Hee

Kırmızı Bayrak Jin-Hee

Mavi Bayrak Jin-Hee

Mavi Bayrak Jin-Hee

Sarı Bayrak Jin-Hee

Sarı Bayrak Jin-Hee

Metin2 Jin-Hee Bulma Taktikleri

Jin-Hee yi bulmak için yukarıda haritada gösterdiklerimiz bölgelere giderek oralarda ch atabilir ve rahatça kesebilirsiniz.

3 yorum: