Metin2 Cennet Gözyaşı Damarı Nerede Çıkar?

Metin2 Cennet Gözyaşı Cevheri

Metin2 cennet gözyaşı cevheri takı vesaire itemlerimizin verdiği etkileri arttırmak için kullanacağımız çok önemli ve değerli bir İşlenmiş cevherdir. Bu cevheri elde etmek için Cennet Gözyaşı Madenine ihtiyacımız vardır. Bu konuda bunun ile ilgili tüm bilgileri paylaşacağım.
Metin2 Cennetin Gözyaşı Damarı


Metin2 Cennet Gözyaşı Damarı Nerede Çıkar

Metin2 de damarlar genel anlamda baktığımızda tüm haritalarda rastgele olarak karşımıza çıkmaktadır. Metin2 de Cennet gözyaşı damarını arıyorsak hepimizin bildiği gibi Hwang tapınağı, Doyumhwan ve Sohan Dağı en tercih edilen yerlerdir. Doyumhwan biraz zorludur, tapınak ise çok büyük yolları uzun bu yüzden abanoz damarı için de söylediğim gibi cennet gözyaşı damarını da en iyi Sohan Dağında aşağıda işaretli bölgelerde CH atarak gezerken bulursunuz. Tavsiyem her zaman olduğu gibi o bölgede karşınıza çıkan her damarı kazmanızdır. 
Metin2 Sohan Dağı Damar Yerleri

Metin2 Cennet Gözyaşı Nasıl Yapılır Cennet Gözyaşı Cevheri Nasıl İşlenir

Evet, gittik damarlarımızı bulduk kazdık ve sıra çıkarmış olduşumuz cennet gözyaşı cevherlerini işleyip Cennet Gözyaşına dönüştürmek, yani işlenmiş cevher yapmak kaldı.
100 adet cennet gözyaşı cevheri +0 +1 veya +2 rastgele bir taş biraz yang ve biraz da şansa ihtiyacımız olacak zira yanma riski de var. 
Metin2 Cennet Gözyaşı 


Metin2 Lonca Maden İşleyicisi

Metin2 de yukarıda anlatmış olduğum işlemi gerçekleştirmek için Lonca maden işleyicisine gitmemiz gerekiyor Lonca maden işleyicileri köylerde ve Lonca bölgelerinde bulabilirsiniz. 
Metin2 Lonca İşleyicisi

Metin2 Cennetin Gözü Bileziğe Cennet Gözyaşı İşleme

Metin2 de Cennet Gözyaşını kullanmak istiyorsanız son aşamaya gelmiş bulunmaktasınız. Bunun için ise öncelikle Cennetin Gözü Bileziğe, Cennetin Gözü Kolyeye veya Cennetin Gözü Küpeye (Hangisine yer açmak istiyorsanız) yer açmalısınız. 


Hiç yorum yok