Metin2 Öldürücü Darbe Taşı Ne İşe Yarar? Nereden Düşer ?

Metin2 Öldürücü Darbe Taşı


Metin2 de silah ve zırh olmak üzere iki çeşit taş çeşidi vardır.Öldürücü Darbe Taşı ise bu seçeneklerin içinden silaha eklenenler arasındadır.Öldürücü Darbe Taşı metin2 de silahımıza eklememiz gereken önemli taşlar arasındadır.Bu önemini ise bize bonus olarak sağladığı özelliklerden almaktadır.


Metin2 Öldürücü Darbe Taşı Nereden Düşer ?
Metin2 Öldürücü Darbe Taşı


Metin2 Öldürücü Darbe Taşı Ne İşe Yarar?

Metin2 de öldürücü darbe taşı gerek düellolarda gerek kasılmada oldukça öneme sahip bir taştır.Çünkü öldürücü darbe taşı Kritik Vuruş Şansı vererek vuruşlarınızı 2 katına çıkarır ve kasılırken veya ws atarken işinizi kolaylaştırmaktadır.


Öldürücü Darbe Taşının + seviyesine bağlı olarak verdiği Kritik vuruş şansıda azalıp veya artış göstermektedir.+ Seviyesine göre verdiği oranlar ise şu şekildedir;
  • +0              +%1
  • +1              +%2
  • +2              +%3
  • +3              +%5
  • +4              +%8
Yukarıda belirttiğimiz gibi öldürücü darbe taşının leveli arttıkça verdiği kritik vuruş şansıda artmaktadır.Bizim tavsiyemiz silahınıza +3 veya +4 taş eklemenizdir.+3 ve daha aşağısı pek fayda etmemektedir.

Metin2 Öldürücü Darbe Taşı Nereden Düşer ?


Metin2 de her taş olduğu gibi Öldürücü Darbe Taşı da Oyun içindeki metinlerden düşmektedir.Bu metinler ise 25 Level Siyah Metin ve 70 Level Katil Metini Arasındaki tüm metinlerden düşmektedir.

Ayrıca metin2 de bosslardan sadece güçlü buz cadısından taş düşmektedir.Bu bossu kesmek için ise güçlü bir hesaba ihtiyacınız olacaktır.

Metin2 Öldürücü Darbe Taşı Nereden Düşer ?

Metin2 Öldürücü Darbe Taşı Düşürme Taktikleri(+4 Taş Düşürme)


Taş düşürmek metin2 de kolaydır fakat istediğimiz taşı ve + seviyesinde denk getirmek oldukça zordur.Bunun sebebi ise çok fazla taşın ve 5 çeşit taş seviyesi olmasıdır.Öncelikle kaliteli taş düşürmek istiyor ve düşük level hesabınız varsa bu olasılığı unutun.Size gerekli olan hesap seviyesi ortalama 45-60 arasıdır.

Bu seviyelerde olduktan sonra sohan dağında,çöl,doyyumhwan.... a giderek bol bol metin keserek şansınızın gittiği yere kadar taşınızı düşürmeyi deneyebilirsiniz.

Metin2 Taş Yüksetme- Artı Basma

Metin2 de şuana kadar öyle bir özellik veya güncelleme bulunmamaktadır.Fakat çoğu pvp sunucusu bu özelliği kullanmaktadır, TR de böyle bir özellik mevcut değildir.

Hiç yorum yok