Metin2 Enerji Parçası Nasıl Yapılır? Ne İşe Yarar?

Metin2 Enerji Parçası

Metin2 de simyanın eklenmesiyle birlikte yeni özellikler gelmiştir.Bu anlatacağım eşyada bu yeni gelen özelliklerin arasındadır.Bu eşya ile yapacağımız enerji kristali ile gücümüze güç katabilirsiniz.

Metin2 Simyacı Nerede Bulunur ?

Metin2 Simyacı Nerede Bulunur ?

                          Yongan (641, 511)  Joan (660, 734) Pyungmoo (292, 812). 

 Yukarıdaki haritada gösterilmiş noktalara giderek siyacıya ulaşabilirsiniz.Bulmakta zorlanıyor isenin vermiş olduğumuz kordinatlardan bulabilirsiniz.

Metin2 Enerji Parçası Nasıl Yapılır? Nereden Düşer?

Enerji parçası oyun içindeki canavarlardan düşen 35 seviye ve üzeri tüm eşyaları simyacıya sürükleyerek elde edebilirsiniz.Aynı zamanda oyundaki karakterinizin minumum seviyesi 35 lvl olmalıdır.Oyunda bulunanan herhangi bir canavardan bu eşyayı düşürme şansınız bulunmamaktadır.35 seviye ve üzeri itemleri simyacıya verdiğinizde size 0-15 arası enerji parçası verecektir.

Metin2 Enerji Parçası Nasıl Yapılır? Nereden Düşer?
Enerji Parçası

Metin2 Enerji Parçası Yapma Taktikleri Nedir?

Metin2 de enerji parçasını yapmak oldukça basittir.Oyun içinde kasılırken düşen eşyaları envanterinizde biriktirip rahatlıkla elde edebilirsiniz.Bunun yanı sıra oyunda bulunan silah satıcısından Kedi Isırığı Bıçak satın alıp yapabilirsiniz.Bu oyundaki bir bug mu bilmiyorum fakat GM lerin pek umursamadığı birşey sizde bu açığı kullanabilirsiniz.
Daha yüksek şansla enerji parçası elde etmek için parçaladığınız eşyaları mümkün olduğunca yüksek seviyeli verin.Falat ben bunu tavsiye etmem o yüksek seviyeli eşyayı normal markete satıp o para ile silah satısıından kedi ısırığı bıçak alarak şansınızı daha da arttırabilirsiniz.

Metin2 Enerji Parçası Yapma Taktikleri Nedir?
Silah Satıcısı

Metin2 Enerji Parçası Ne İşe Yarar?

Enerji parçasını simyacıya verdiğiniz taktirde size bir enerji kristali adlı eşya verecektir.Fakat bunu yaparken başarısız olma şansı vardır.Bu eşyayı elde etmek için simyacıya en az x30 adet enerji parçasına ihtiyacınız vardır.
Metin2 Enerji Parçası Ne İşe Yarar?
Simyacı

Metin2 Enerji Parçası Botu

Enerji parçasının en basit yolu marketteki silah satıcısından alıp simyacıya vermektir.İnternette bulunan ghost mause tipi hem klavyeyi hem mauseu kaydeden uygulamalar kullanarak botu kendiniz oluşturabilirsiniz.Fakat bunu önermiyoruz herşeyi hakkınız ve emeğiniz ile yapmanız dileğiyle.

Metin2 Enerji Kristali Nedir ve Ne İşe Yarar?

Enerji kristali simyacıya enerji parçası vererek elde edebileceğiniz bir eşyadır.Bu eşya kullandığınız taktirde itemlerinizin üzerinde bulunan bonusları 2 saatliğine %10 artırmaktadır.Örneğin 2000 Hp li bir zırhınız varsa bu Kristali bullandığınızda zırhın vereceği hp size 2200 dur ve bu tüm efsunlar için geçerlidir.

Metin2 Enerji Kristali Nedir ve Ne İşe Yarar?
Enerji Kristali
Metin2 Enerji Kristali Nedir ve Ne İşe Yarar?       Metin2 Enerji Kristali Nedir ve Ne İşe Yarar?      Metin2 Enerji Kristali Nedir ve Ne İşe Yarar?

Metin2 Enerji Parçası Kodu

51001

Metin2 Enerji Kristali Kodu

51002

Hiç yorum yok