Metin2 Level 1 Sandığı [Çırak Sandığı]

Metin2 Çırak Sandığı [1 Level Sandığı]

Metin2'de sonradan eklenenen bir güncelleme ile gelen Level Sandıkları Metin2'ye bu güncellemeden sonra katılan oyunculara verilen bir sandık ve her 10 seviyede bir yenisi verilmektedir.

 Metin2 Çırak Sandığı [1 Level Sandığı]

Metin2 Çırak Sandığı [1 Level Sandığı]

Metin2 Çırak Sandığından Ne Çıkar

Metin2 İlk seviye sandığından ne çıkacağını merak edip aramayacağınızın farkındayım malum oyuna başlar başlamaz açmış olacağınız bir sandık olacak fakat biz metin2trbilgim sitesi olarak her konuyla ilgili bilgileri baştan sona aşamalı bir şekilde sitemize yazıyoruz, bu nedenle 1 Level Sandığı olan Çırak Sandığından başlamayı uygun gördük. Yine de yazalım neler çıktığını görmüş olalım
  • Kırmızı İksir x20 (Küçük)
  • Mavi İksir x20 (Küçük)
  • Mor İksir x10 (Küçük)
  • Yeşil İksir x10 (Küçük)
  • Bilgelik İksiri x3 (3 Saat)
  • Birinci seviye +0 Silah

Metin2 Level Sandığı Yok Level Sandığı Gelmedi

Metin2 Level Sandıkları ile ilgili en çok aranan sorular bunlar bunu da açıklamak istiyorum; ilk olarak hesabınız eski biri hesap olabilir ki en çok bu yüzden bu aranıyor benim kendi hesaplarım da eski olduğu için bana da level sandıkları gelmiyor bunun haricinde level sandığı bugu olmuştu o zaman da gelmeyen oyuncular olmuştu şuan öyle bir bug öyle bir sorun mevcut değil oyunda.

Çok basit kısa bir konu olduğunun farkındayım fakat metin2trbilgim sitesi olarak metin2 hakkında en basitten en zor konulara bile değinmek istiyoruz bu nedenle sitemizdeki tüm konuları gerekli görüyoruz. 

Hiç yorum yok