Metin2 Duygu Maskesi Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Metin2 Duygu Maskesi Nedir?

Metin2 de duygu maskesinin kullanımı tamamen eğlence amaçlıdır.Duygu maskesi ile oyunun bize sunduğu birkaç dans ve haraket figürlerini kullanmamızı sağlar.Duygu maskesi sayede metin2de eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Metin2 Duygu Maskesi Nasıl Kullanılır?

Duygu maskesini kullanabilmeniz için öncelikle duygu maskesine sahip olmanız gerekmektedir.Duygu maskesini elde ettikten sonra oyun içerisindeki duygu paneli üzerinden herhangi bir duygu üzerine basarak duyguyu çalıştırabilirsiniz.


Metin2 Duygu Maskesi Nasıl Kullanılır

Duygu maskesi olduğu sürece yukarıdaki menüden istediğiniz duyguyu seçerek kullanabilirsiniz.Resim temsilidir bazı duygular türkiye sunucusunda mevcut olmayabilir.

Metin2 Duygu Maskesi Ne İşe Yarar?

Duygu maskesi metin2 de eğlence amaçlı kullanılmaktadır.Ayrıca oyunda bulunan evlenme özelliğinde arkadaşlarınızla parti verebilir güzel zamanlar geçirebilirsiniz.Veya düşmanlarınızı kışkırtmak için dalga geçme duygusu vb. kullanarak ortamı kızıştırabilirsiniz :)

Metin2 Duygu Maskesi Nereden Bulunur

Metin2 de duygu maskesini bulmak için birkaç yol vardır.Bu yolların hepsini sizlere söyliyeceğiz.Fakat şunu belirtmek isterim ki duygu maskesi oyun içinde kolayca bulabileceğiniz birşey değildir.
Metin2 Duygu Maskesi Nereden Bulunur
Duygu Maskesi

Metin2 Duygu Maskesi Kaç EP?

Duygu maskesini nesne marketten kolaylıkla alabilirsiniz.Bunun için oyuna ep yüklemeniz gerekmektedir.Fakat oyuna para vermem diyorsanız sizlere alternatif yollar sunacağız emin olabilirsiniz.
15 Günlük Duygu Maskesi ———>26 EP
30 Günlük Duygu Maskesi ———> 48 EP

Metin2 Duygu Maskesi Gaya Mağzası

Son zamanlarda eklenen gaya mağazası ile duygu maskesini oyun içinden satın alabilirsiniz.Bunun için gaya mağazasını deteylı bir şekilde anlattığımız konumuzu incelemeniz yeterli olacaktır.

Metin2 Duygu Maskesi Sandıktan Çıkartma

Duygu maskesi oyunda bulunan sadece bitane sandıktan çıkmaktadır.Bu eşyanın zaten ticareti bulunmamaktadır.Sadece bunun verilme sebebi metin2 ye yeni başlayan oyuncuların kısa süreliğine kullanabilmeleri içindir.İşte o çıkacak sandık;
  • Çırak Sandığı III
İşte sadece bu sandıktan duygu maskesi çıkartabilirsiniz.Bu sandığıds herhangi bir yerden indirme şansınız bulunmamaktadır.Seviye sandığı güncellemesi ile gelen sandıktır bu sandıklar.

Metin2 Duygu Maskesi Düşürme

Metin2 de duygu maskesini düşürme imkanınız yoktur .Tüm olasılık ve elde edilişleri üst tarafta sıralamış bulunmaktayız.Ama en mantıklısı nesne marketten almaktır diğer imkan ve alternatifler çokta mantıklı değiller.

Metin2 Duygu Maskesi Kodu

15 Günlük Duygu Maskesi Kodu
71033
30 Günlük Duygu Maskesi Kodu
71011

Hiç yorum yok