Metin2 Leylak Nereden Düşer ?

Metin2 Leylak

Metin2 de iksirler çok önemlidir.Bu anlamda leylakta bu iksirleri yapmak için çok önemlidir.Çünkü hem leylak suyu hemde birçok iksir yapımında leylak lazım olur.İksirler ise size oyunda extra özellikler vererek kasılmanız veya düellolarınızda baya işe yaramaktadır.


Metin2 Leylak Nereden Düşer
Metin2 Leylak

Metin2 Leylak Ne İşe Yarar ?

Leylak metin2 de leylak suyu yapmanızda işe yarar.Bu iksirler ise size özlellikler verirler.Bu yüzden leylak oyunda çok önemli yere sahiptir.Peki bu önemli leylak metin2 de nerede düşer? Şimdi ise ona bakalım;

Metin2 Leylak Nereden Düşer ?

Leylak düşürmek için öncelikle bazı yaratıklarla savaşmanız gerekmektedir.Bu yüzden hesabınızın leveli ve gücü yeterince olması gerekmektedir.
  • Orman Perisi
  • Karanlık Arahan
  • Buz Adam
  • Yabani General
Leylak için üsteki yaratıkları keserek düşürebilirsiniz.

Metin2 Leylak Düşürme Taktikleri

Metin2 de leylak kasmak için bazı yaratıkları kesmeniz gerektiğini gösterdik.Fakat çokta kolay düşebilecek bir eşya değildir.Bunun için gerekli yöntemleri yaparsanız çok basit bir şekilde leylak düşürebilirsiniz.Metin2 de şans faktörü çok önemlidir o yüzden yaşlı kadından falınıza baktırabilir duruma göre tılsım kullanabilirsiniz.Ayrıyetten eşyalarınıza getireceğiniz eşya düşürme şansı efsunu bile birlikte şansınıza şans katabilirsiniz.

Hırsız eldiveni ile düşürme şansınızı arttırabilirsiniz.Hırsız eldiveni için yüksek seviyeli metinleri keserek veya nesne marketten rahatlıkla temin edebilirsiniz.Canavar olarak orman perisinden düşürebilirsiniz 

Metin2 Leylak İksir Oluşturma

Metin2 Leylaktan iksir oluşturmak için ise yapmanız gereken şey çok basit;

İkinci Köye gidip Huahn-Sun adlı NPC ye Leylak vermeniz yeterli olacaktır.


Metin2 Leylak İksir Yapma
Huahn-Sun Leylak İksir Yapma

Metin2 Leylak Kodu

50705

Hiç yorum yok