Metin2 Kaki Çiçeği Suyu Nasıl Yapılır ?

Metin2 Kaki Çiçeği Suyu

Metin2'de birçok iksir mevcuttur. Bu iksirleri yapmak içinde bazı çiçeklere ihtiyacınız vardır. Bu çiçekleri önceki konularda göstermiştik. Şimdi ise bu çiçekleri bazı npcler yardımıyla suya çevirmekte sıra.
Metin2 Kaki Çiçeği Suyu Nasıl Yapılır
Metin2 Kaki Çiçeği Suyu

Metin2 Kaki Çiçeği Suyu Ne İşe Yarar ?


Metin2 de çiçeklerin öneminden bir önceki konularda üstüne basa basa bahsetmiştik. Fakat hepsi farklı bir özelliğe sahip bu çiçekler. Bizde bu konuda size kaki çiçeğinin suyunun hangi özelliği verdiğinden bahsedeceğiz.
  • +50 SP (Anlık)
Gördüğünüz gibi parantez içinde anlık yazdım bunun sebebi mavi iksirdeki gibi bi kere basıp zamanla doldurduğu anlamına gelmiyor. Suya bastığınız anda direk hesabınızın SP sine 50 SP ekleniyor.Bu özellikle sura karakterler için vazgeçilmez bir seçenektir. Bildiğiniz gibi kırmızı orman ve lungsam canavarları sp nizi emip bitirirler bu suralar için çok vahim bir durumdur. Çünkü büyülü suranın sp si biterse büyülük keskinlik skilli kapanır.

Metin2 Kaki Çiçeği Suyu Nasıl Yapılır ?

Metin2'de Kaki Çiçeği Suyu yapmak oldukça basit.Sadece gidip x1 adet Kaki Çiçeği ile birlikte şu npclerden herhangi birini ziyaret etmeniz yeterlidir;
  • Beak-Go
  • Yu-Hwan
  • Huahn-Sun
Metin2 Kaki Çiçeği Suyu Nasıl Yapılır
Metin2 Kaki Çiçeği Suyu Nasıl Yapılır
Bu üç NPC den herhangi birine x1 Adet Kaki Çiçeği verdiğiniz takdirde size x100 Adet Kaki Çiçeği Suyu yapıp anında verecektir.

                                        >Metin2 Kaki Çiçeği

Metin2 Kaki Çiçeği Suyu Kodu


50803

Hiç yorum yok