Razador Nasıl Yapılır ? [Kırmızı Ejderha Kalesi]

Kırmızı Ejderha Kalesi


Kırmızı Ejderha Kalesi oyuna sonradan eklenen dungeonlardan biridir. Bu dungeon Doyyumhwan bölgesinden en az 100 level üzeri girilmektedir. Size belli görevler vererek dungeonu tamamlamanızı ve en sonunda bulunan razadoru kesmeniz gerekmektedir.
Razador Girişi
Razador Girişi

Kırmızı Ejderha Kalesi ( Razador ) Giriş İçin Gerekenler


Kırımızı ejderha kalesine veya oyuncular arasında çoğunlukla kullanılan razadoru kesmek için gereken haritaya girebilmek için bazı özelliklere ve nesnelere sahip olmanız gerekmektedir.Bunları sağladığınız taktirde sorunsuzca içeri girebilirsiniz.İşte o şartlar;


  • Razadora girebilmek için en az 100 Seviye olmanız gerekmektedir.
  • Giriş yaptığınız karakterin envanterinde bir adet Geçiş Bileti bulunmalıdır.
  • Hesabınızın bir grupta bulunması gerekmektedir.


Kırmızı Ejderha Kalesi ( Razador ) Giriş İçin Gerekenler
Geçiş Bileti


Grupta bulunan oyuncuların aktif olması şart değildir.Ayrıca grubunuzda bulunan aktif kullanıcılar ile birlikte girmek isterseniz her oyuncuda geçiş bileti bulunmsdı zorundadır.


Razador Nasıl Yapılır ?

Razadoru yapmak için öncelikle üst kısımda belirtilen koşulları gerçekleştirmeniz gerekmektir. Üst kısımda belirttiğimiz razadora giriş şartlarını geçtiyseniz Am-Heh Uçurumu adı verilen bölgeye ışınlanıyorsunuz. Bu bölge 7 bölgeden oluşmaktadır.Bu bölgeleri tamamlamanız için 1 saat süreniz vardır. 1 saatin sonunda oyun sizi şehire ışınlar.


Razador Nasıl Yapılır
Kırmızı Ejderha Kalesi

Haritanın tam ortasında bir anıt bulunmaktadır. Bu anıta tıklanarak yapılması gereken görev alınır ve görev tamamlandığında bu anıta geri dönülerek bir sonraki görev alınır.

Razador 1.Bölge :

Razadorun 1.bölgesinde oyun sizden bölgede bulunan tüm canavarların öldürülmesi istedir.Tüm canavarları öldürdüğünüz takdirde harita ortasında bulunan anıta giderek 2. bölge için istenen görevi temin edebilirsiniz.

Razador 2.Bölge :

Razadorun 2.bölgesinde sizden bölgede bulunan canavarları keserek canavarlardan Altın Çark düşürerek bölgede bulunan Dikili Taşın üzerinde sürüklemeniz gerekmektedir. Bunun ardından tekrar harita üzerinde bulunan anıttan 3. bölge için gereken görevi alabilirsiniz.
Altın Çark
Altın Çark

Dikili Taş
Dikili Taş


Razador 3.Bölge :

Razadorun 3.Bölgesinde 1.Bölgede olduğu gibi tüm canavarları öldürerek harita ortasında bulunan anta giderek 4.Bölge için gereken görevi elde edebilirsiniz.

Razador 4.Bölge :

Razadorun 4.bölgesinde ise yapmanız gerek bölgede bulunan Ignator adlı ufak çaplı bir bossu kesmenizdir. Bu canavarı kestiğiniz takdirde harita ortasında bulunan anıttan 5.Bölge için gereken görevi alabilirsiniz.
Ignator
Ignator

Razador 5.Bölge :

Razadorun 5.bölgesinde yapmanız gereken 2.bölgeye benzer şekildedir. Bu bölgede ise canavarları keserek onlardan Maat'ın taşı aldı bir nesneyi düşürüp, bölgenin merkezinde bulunan Dikili Taşa vermektir. Daha sonra harita merkezinde bulunan anıta giderek 6. bölge için gereken görevi alabilirsiniz.
Maat'ın taşı
Maat'ın taşı
Dikili Taş
Dikili Taş

Razador 6.Bölge :

Razadorun 6.Bölgesine ise bölgede bulunan Araf Ateşi Metinini yok etmektir. Bu metini yok ederek diğer görevi almak için harita ortasında bulunan anıttan gereken bilgiyi edinebilirsiniz.

Araf Ateşi Metinini
Araf Ateşi Metinini

Razador 7. Bölge :

Razadorun 7. bölgesinde artık son kısma geldik. Burada yapmanız gereken sadece Razadoru kesmektir. Razadoru bir köşeye çekerek kesebilirsiniz. 
Razador Kesimi
Razador

Razador Kaç levelde Yapılır? 

Razador üst kısımda da belirttiğimiz gibi minimum 100 lvl de yapılabilmektedir.Fakat hesabınızın gerekli güce sahip değilse razadoru pek görmeniz mümkün gibi değildir :)

Razador Bekleme Süresi-Soğuma Süresi Nedir ?

Razadoru kestikten sonra tekrar girebilmeniz için diğer tüm şartlar sağlandıysa 30 dakikadır. Razadoru kestikten 30 dk sonra sorunsuzca tekrar giriş yapabilirsiniz.


Hiç yorum yok