Metin2 Tanrıçanın Gözyaşı Ne İşe Yarar?

Metin2 Tanrıçanın Gözyaşı

Metin2 de birçok eşya mevcut. Bu eşyaların ne işe yaradığını birçoğumuz üzerindeki bilgilendirme yazısından anlayabiliyoruz. Ama bazı eşyalar vardır ki bunların ne işe yaradığını bilemiyoruz. İşte Tanrıçanın Gözyaşıda metin2 de bulunan bu eşyalardan biridir.Öncelikle tanrıçanın gözyaşının nereden düştüğüne bakalım.
Metin2 Tanrıçanın Gözyaşı Ne İşe Yarar
Tanrıçanın Gözyaşı

Metin2 Tanrıçanın Gözyaşı Nereden Bulunur?

Tanrıçanın gözyaşını birkaç farklı yöntemle elde edebilirsiniz. Bu yöntemler arasında metinden düşürme,sandıktan çıkarma ve görevlerden elde etmek gibi farklı yöntemler mevcuttur. Biz size Tanrıçanın Gözyaşının tüm elde etme şekillerini göstereceğiz.

Metin2 Tanrıçanın Gözyaşı Düşürme

Tanrıçanın gözyaşını düşürmek için öncelikle belli bir seviyede ve güçte olmalısınız. Çünkü düşürme alternatifleriniz azdır. Canavarlardan düşme ihtimali olmayan bu nesnenin sadece elde edebileceğiniz yer kızıl ormanda bulunan metindir.
  • Jeon-Un
Adlı metinde düşürebilirsiniz. Bunun haricinde oyun içerisinden herhangi bir metin veya canavardan tanrıçanın gözyaşı düşmemektedir.

Metin2 Tanrıçanın Gözyaşı Çıkarma

Tanrıçanın Gözyaşını sadece düşürme yöntemi değil aynı zamanda oyun içerisindeki bossları keserek onların sandıklarından elde edebilirsiniz. Fakat bu eşya tüm bossların sandıklarına eklenmemiş. Biz size tanrıçanın gözyaşının çıkabileceği sandıkları listeledik;
Bu listelediğimiz sandıklardan Tanrıçanın Gözyaşı eşyasını elde edebilirsiniz.Şimdi herkesin merak ettiği konu olan tanrıçanın gözyaşı ne işe yarar kısmına gelmiş bulunmaktayız.

Metin2 Tanrıçanın Gözyaşı Ne İşe Yarar?

Tanrıçanın gözyaşı oyun içerisinde exp kaybetme ile alakalıdır. Bildiğiniz gibi oyun korumanız sona erdiğinde, ölüp yeniden burada başla derseniz bir miktar tecrübe kaybetme ihtimaliniz vardır. Bu düşük seviyelerde çok sıkıntı olmasa bile ileriki levelerde tecrübe kazanmanız zorlaşacak xp daha değerli hale gelecektir. İşte bu yüzden kazandığınız tecrübenin bir miktarını kurtarma şansınız oluyor. 
Tanrıçanın gözyaşının nasıl işe yaradığını anlattık fakat tam olarak oranları ile birlikte 
  • 3 saat boyunca Öldükten sonra XP kaybını %1 azaltır.
Bu şekilde kasılmanızda işinize yarayacaktır.

Hiç yorum yok