Metin2 ETP Kasma Taktikleri

Metin2 Ejderha Taşı Parçası

Metin2 ETP nedir ne değildir ne işe yarar bunlardan bahsedip taktiklerini vereceğimiz çok geniş kapsamlı bir konumuza daha hoş geldiniz.
Metin2 ETP Kasma Taktikleri  
Metin2 ETP Nedir  ETP Ne İşe Yarar

Metin2 ETP Nedir  ETP Ne İşe Yarar

Simya yapmak için ihtiyaç duyduğumuz, 30 seviyeden sonra düşürebildiğimiz ejderha taşı parçasıdır. Seviyemiz dahilindeki canavarlardan düşen etp envanterimizde 10 tane olunca Cor Draconis madenine dönüşüyor. Cor Draconis madenine sağ tıkladığımızda ise bize bir adet işlenmemiş Ejderha taşı veriyor bu ejderha taşları 6 çeşit bu bilgileri ve simya yapma konusunu Simya konumuzdan inceleyip öğrenebilirsiniz. Simya yapmak için olduğunu söyledik şimdi asıl konumuza dönelim.

Metin2 ETP Kasma Taktikleri

Ejderha Taşı Parçası söylediğimiz gibi 30 seviyeye geldiğinizde, seviyeniz dahilindeki tüm canavarlardan şans eseri düşüyor.
  • ETP Kasma Taktikleri 30 Seviye
30 Seviye iseniz güzel ortalamalı (en az 25) bir Dolunay kılıcı ve +6 iç item ayrıca zırh yapmanız yeterli olacaktır. Bineğiniz var ise dolaşarak metin kesmenizi öneririm eğer binek yoksa çok slotlu bölgelerde bol bol canavar kesmenizi öneriyorum. (Yerleri sonraki başlıkta göstereceğiz.)
  • ETP Kasma Taktikleri 40 Seviye
40 Seviye ile 50 Seviye aralığı diyelim bu kısma. Bu aralıktaki oyuncular için metin kesmeyi önermiyorum çünkü ancak Vadide uygun oluyor o da zorlu o yüzden taktiğimiz başka. Yine ortalamalı +9 Dolunay kılıca ihtiyacımız var bu sefer öyle alelade +6 her türlü item ile bu işin içinden çıkamayız en azından +9 taşlı bir zırh +9 kask ve +9 kalkana ihtiyacımız var. Şeytan kulesine gideceğimiz için biraz efsunlu item gerekiyor zırha HP kaskta HP üretimi ve kalkanda sersemlik karşsında bağışıklık oldukça işimize yarar.
  • ETP Kasma Taktikleri 50 Seviye
Kasılabileceğimiz bölgeler ve kesebileceğimiz metinlerde rahat düşürebiliriz.

Daha ayrıntılı olan kısıma geldik şimdi.

Metin2 ETP Kasma Yerleri 

30 Seviye için ikinci köy en iyi etp kasma yeridir gelin bakalım bayraklara göre nerede kasabiliriz.
Metin2 ETP Kasma Yerleri

Metin2 ETP Kasma Yerleri

Metin2 ETP Kasma Yerleri
İkinci köyde bayraklara göre işaretli yerlerde bol bol canavar bulup kesebilirsiniz ETP düşme şansınız artacaktır. Sakın ola hile kullanayım demeyin zira emek varsa gerçek manada bir oyun var.

40 Seviye için ETP kasma yerleri daha doğrusu yeri şeytan kulesi zemin kattır. Çok sayıda canavar bulabileceğiniz için ETP düşürme şansınız da bir o kadar artıyor. Hırsızın eldiveni kullanırsanız durum daha da iyileşebilir.

50 Seviye için Sohan Dağında Şeytan Metini kesmenizi öneriyoruz şeytan metini konumuza tıklayarak onun yerini de bulabilirsiniz.

Metin2 ETP Kasma

Ejderha Taşı Parçasının önemini anlattık, etp kasma yollarına da değinmeye çalıştık. 50 Seviyeden sonrası için daha çok Şeytan kulesi yapmak ETP düşürme taktiği olabiliyor yahut metin taşı kırmak hiç olmadı Örümcek zindanı gibi toplu bölgelerde canavar kesmek işe yarıyor o yüzden daha çok 30 seviye ve 55-60 Seviye aralığına kadar taktik vermiş olduk.
Şimdi gelelim genel taktiğimize; Hırsızın eldiveni takmak, en toplu slot çıkan bölgelerde canavarları kesmek ve bu canavarların seviyemiz dahilinde olmasına dikkat etmek. Söylenen diğer tüm taktikler zırvadır, toplu canavar kesmenin de çok fazla olayı yok amacımız kestiğimiz canavar sayısını arttırarak ETP düşme şansını da arttırmak. Bu hususlara dikkat edip Antikalar yaparak satışa sunabilir para kasabilirsiniz. Kolay gelsin.
Hiç yorum yok