Metin2 Otomatik Avlanma Sistemi Nasıl Çalışır ?

Metin2 Otomatik Avlanma Sistemi Nasıl Çalışır ?


Metin2’de gün geçtikçe geliştirilen yeni sistemler arasında bulunan otomatik avlanma sistemi oyunculara yeni sunulmuş ve oldukça beğenilen bir sistemdir. Bu sistemle kendiniz at üstünde ve düz vuruşla yada skill kullanarak belirli bir mekanizmayla karakterinizi kendi kendinize geliştirebiliyorsunuz.  Aslında basit bir kullanımı olan ve kolayca erişip kullanımını kendinizin kavrayabileceği bir sistem olduğu için direk size sistemin çalışma yerini gösterelim istiyoruz. Sistemin aktif olması için simya bölümüne girerek alt kısımda yar alan menü erişim logosunu kullanarak erişebilirsiniz. Bundan daha kısa bir kısayol olarakta  klavyenizde “K” tuşuna tıklayarak menüye erişebilirsiniz.


Otomatik Av

Otomatik Av sistemi özellikleri


-Öncelikle tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulan bir sistem.

-Nesne market ürünü olarak satışa sunulmaktadır.

-Üç farklı özelliği mevcut bunlar; Otomatik iksir kullanımı, otomatik beceri kullanımı ve saldırı yapmaya yarayan üç adet özellik barındırmakta.


Otomatik Saldırı Sistemi,Beceri Sistemi, İksir Sistemi


Metin 2 Otomatik Av  Saldırı Sistemi Genel Özellikleri


Otomatik av sisteminde her Metin2 oyuncusu faydalanabilmektedir. Oyuncular arasında bir nitelik veya nicelik gözetilmemektedir. İstenildiği zaman oyuncular sistemi başlat ve durdur tuşları ile yönetebilmektedir. Bir nevi bot özelliği gösteren otomatik saldırı; başlatıldığı andan itibaren karakterin yakınında ki canavarlara saldırmasına olanak tanır. Karakter sadece metin taşlarına otomatik olarak saldırmamaktadır. Sistemin en büyük aksaklığı ise karakter engellere takıldığı zaman manuel yardım ihtiyacı duymasıdır. Karakter taş, çit, ağaç vb. nesnelere takıldığı zaman oyuncu tarafından el ile kurtarılmalıdır.Metin 2 Otomatik Av Beceri Sistemi


Otomatik av sisteminin beceri özelliğin aktif hale getirilebilmesi için nesne market tarafından satın alınması gerekmektedir. Kısacası Premium özellik olarak adlandırılabilmektedir. Özellik satın alındığı takdirde ilgili kutucuğa konulan becerileri otomatik kullanmaktadır. Beceriler aksi belirtilmediği sürece soğum süreleri tamamlandığında tekrar kullanılmaktadır. İstenirse soğum sürelerine bağlı olmaksızın farklı aralıklarla beceri kullanımına olanak tanımaktadır. İstenildiği zaman beceriler değiştirilebilmektedir.


Metin 2 Otomatik Av İksir Sistemi
Otomatik av sisteminin otomatik beceri sisteminde olduğu gibi otomatik iksir sistemi de Premium özellik göstermektedir. Nesne marketten alınabilecek olan bu özellik ile HP ve SP’lerinizin otomatik olarak kullanılmasına olanak sağlayabilirsiniz. Otomatik beceri sistemi aynı zamanda beceri opsiyonu ile birlikte aktif olmaktadır. Bu sistemler sayesinde bot kullanımından kurtularak gereksiz banlanma risklerinden sıyrılabilirsiniz.


Otomatik Saldırı Sistemi,Beceri Sistemi, İksir Sistemi

Metin 2 Otomatik Av Kaç Ep

Metin 2 de otomatik avı premium özellikleri ile kullanmak isterseniz şu miktarda ep vermeniz gerekmektedir;
  • 7 günlük- 49 EP
  • 14 günlük- 95 EP
Otomatik Saldırı Sistemi,Beceri Sistemi, İksir Sistemi

Metin2 Otomatik Av Metine Nasıl Vurulur


Malesef Otomatik Av sisteminde bu özellik bulunmamaktadır.Sadece canavarlar üzerinde çalışmaktadır.


Hiç yorum yok