Metin2 Domuz Burnu Nereden Düşer?

Metin2 Domuz Burnu

En önemli konulardan olan +basma eşyalarından Domuz Burnu nereden düşer? adlı konuya değineceğiz. Metin 2 de bildiğiniz gibi + basma eşyaları her zaman başımıza bela olur. Bu belayla başa çıkmak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz :) Domuz Burnu bu konuyu okuduktan sonra düşürmekte zorlanmayacağınız bir item olacak.  

Domuz Burnu
Domuz Burnu

METİN2 Domuz Burnu NEREDEN DÜŞER?

Domuz Burnu çok kolay düşen bir + basma eşyası değildir. Fakat bizim verdiğimiz tavsiye ve adımlar sayesinde kolayca düşürebilirsiniz. Şimdi gelelim metin2 de Domuz Burnu nereden düştüğüne;

  • Kırmızı Yaban Domuzu
  • Lanetli Kırmızı Yaban Domuzu

Domuz Burnu gördüğünüz gibi yukarıdaki yaratıktan kolaylıkla düşürebilen bir item. Düşüremez iseniz yaşlı kadından fal baktırmayı unutmayınız. Bol şanslar.

METİN2 Domuz Burnu HANGİ SANDIKTAN ÇIKAR?

Domuz Burnu sadece yaratıklardan düşmüyor, sandıklardan da elde edilebiliyor. Fakat bu zor ve zahmetli bir yöntemdir. Bunun yerine yukarıdaki Domuz Burnu nereden düşer adlı başlığı tekrar inceleyebilirsiniz. Yine de sizlere Domuz Burnu hangi sandıktan çıkar? Sorusunun cevabını vereceğiz.

  • Altıgen Hediye Paketi

Domuz Burnu yukarıdaki sandıktan şans eseri olarak çıkmaktadır. Sandıktan çıkartmak size zahmetli geliyor ise diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

METİN2 Domuz Burnu NE İŞE YARAR?

Domuz Burnu + basmada oldukça önemlidir. Fakat biz sizlere bu başlık altında Domuz Burnu ile hangi eşyalara + basabileceğinizi de sıralayacağız. Domuz Burnu ile hangi eşyalar basılır;

Domuz Burnu İLE BASILAN SİLAHLAR

  • Herhangi Bir Silah Basılmamaktadır.

Domuz Burnu İLE BASILAN ZIRHLAR

  • Herhangi Bir Zırh Basılmamaktadır.

Domuz Burnu İLE BASILAN TAKILAR

  • Herhangi Bir Takı Basılmamaktadır.

Yukarıda verilen eşyalara + basarken Domuz Burnu istemektedir. Sizde bu eşyalara + basmak isterseniz Domuz Burnu ihtiyacınız olacaktır.

METİN2 Domuz Burnu DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

Domuz Burnu düşürmek istiyorsanız mutlaka Hırsız Eldiveni kullanmalısınız. Yoksa düşürmek biraz zor olabilir. Bunun haricinde düşürmek istediğiniz canavarın seviyesine uygun karakter şart.

Hırsız Eldiveni
Hırsız Eldiveni

METİN2 Domuz Burnu KODU

  • 30003

Hiç yorum yok