Metin2 Kaplan Pençesi Nereden Düşer?

Metin2 Kaplan Pençesi

En önemli konulardan olan +basma eşyalarından Kaplan Pençesi nereden düşer? adlı konuya değineceğiz. Metin 2 de bildiğiniz gibi +basma eşyaları her zaman başımıza bela olur. Bu belayla başa çıkmak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz :) Kaplan Pençesi bu konuyu okuduktan sonra düşürmekte zorlanmayacağınız bir item olacak.  

Kaplan Pençesi
Kaplan Pençesi

METİN2 Kaplan Pençesi NEREDEN DÜŞER?

Kaplan Pençesi çok kolay düşen bir + basma eşyası değildir. Fakat bizim verdiğimiz tavsiye ve adımlar sayesinde kolayca düşürebilirsiniz. Şimdi gelelim metin2 de Kaplan Pençesi nereden düştüğüne;

  • Tigris

Kaplan Pençesi gördüğünüz gibi yukarıdaki yaratıktan kolaylıkla düşürebilen bir item. Düşüremez iseniz yaşlı kadından fal baktırmayı unutmayınız. Bol şanslar.

METİN2 Kaplan Pençesi HANGİ SANDIKTAN ÇIKAR?

Kaplan Pençesi sadece yaratıklardan düşmüyor, sandıklardan da elde edilebiliyor. Fakat bu zor ve zahmetli bir yöntemdir. Bunun yerine yukarıdaki Kaplan Pençesi nereden düşer adlı başlığı tekrar inceleyebilirsiniz. Yine de sizlere Kaplan Pençesi hangi sandıktan çıkar? Sorusunun cevabını vereceğiz.

  • Gümüş Define Sandığı

Kaplan Pençesi yukarıdaki sandıktan şans eseri olarak çıkmaktadır. Sandıktan çıkartmak size zahmetli geliyor ise diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

METİN2 Kaplan Pençesi NE İŞE YARAR?

Kaplan Pençesi + basmada oldukça önemlidir. Fakat biz sizlere bu başlık altında Kaplan Pençesi ile hangi eşyalara + basabileceğinizi de sıralayacağız. Kaplan Pençesi ile hangi eşyalar basılır;

Kaplan Pençesi İLE BASILAN SİLAHLAR

  • Herhangi bir silah basılmamaktadır.

Kaplan Pençesi İLE BASILAN ZIRHLAR

  • Herhangi bir zırh basılmamaktadır.

Kaplan Pençesi İLE BASILAN TAKILAR

  • Herhangi bir takı basılmamaktadır.

Yukarıda verilen eşyalara + basarken Kaplan Pençesi istemektedir. Sizde bu eşyalara + basmak isterseniz Kaplan Pençesi ihtiyacınız olacaktır.

METİN2 Kaplan Pençesi DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

Kaplan Pençesi düşürmek istiyorsanız mutlaka Hırsız Eldiveni kullanmalısınız. Yoksa düşürmek biraz zor olabilir. Bunun haricinde düşürmek istediğiniz canavarın seviyesine uygun karakter şart.

Hırsız Eldiveni
Hırsız Eldiveni

METİN2 Kaplan Pençesi KODU

  • 30037

Hiç yorum yok