Metin2 Kurt Postu Nereden Düşer?

Metin2 Kurt Postu

En önemli konulardan olan +basma eşyalarından Kurt Postu nereden düşer? adlı konuya değineceğiz. Metin2 de bildiğiniz gibi +basma eşyaları her zaman başımıza bela olur. Bu belayla başa çıkmak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz :) Kurt Postu bu konuyu okuduktan sonra düşürmekte zorlanmayacağınız bir item olacak.  

Kurt Postu
Kurt Postu

METİN2 Kurt Postu NEREDEN DÜŞER?

Kurt Postu çok kolay düşen bir + basma eşyası değildir. Fakat bizim verdiğimiz tavsiye ve adımlar sayesinde kolayca düşürebilirsiniz. Şimdi gelelim metin2 de Kurt Postu nereden düştüğüne;

  • Alfa Kurt
  • Alfa Mavi Kurt
  • Aç Alfa Mavi Kurt

Kurt Postu gördüğünüz gibi yukarıdaki yaratıktan kolaylıkla düşürebilen bir item. Düşüremez iseniz yaşlı kadından fal baktırmayı unutmayınız. Bol şanslar.

METİN2 Kurt Postu HANGİ SANDIKTAN ÇIKAR?

Kurt Postu sadece yaratıklardan düşmüyor, sandıklardan da elde edilebiliyor. Fakat bu zor ve zahmetli bir yöntemdir. Bunun yerine yukarıdaki Kurt Postu nereden düşer adlı başlığı tekrar inceleyebilirsiniz. Yine de sizlere Kurt Postu hangi sandıktan çıkar? Sorusunun cevabını vereceğiz.

  • Altın Define Sandığı

Kurt Postu yukarıdaki sandıktan şans eseri olarak çıkmaktadır. Sandıktan çıkartmak size zahmetli geliyor ise diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

METİN2 Kurt Postu NE İŞE YARAR?

Kurt Postu + basmada oldukça önemlidir. Fakat biz sizlere bu başlık altında Kurt Postu ile hangi eşyalara + basabileceğinizi de sıralayacağız. Kurt Postu ile hangi eşyalar basılır;

Kurt Postu İLE BASILAN SİLAHLAR

  • Herhangi bir silah basılmamaktadır.

Kurt Postu İLE BASILAN ZIRHLAR

  • Herhangi bir zırh basılmamaktadır.

Kurt Postu İLE BASILAN TAKILAR

  • Herhangi bir takı basılmamaktadır.

Yukarıda verilen eşyalara + basarken Kurt Postu istemektedir. Sizde bu eşyalara + basmak isterseniz Kurt Postu ihtiyacınız olacaktır.

METİN2 Kurt Postu DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

Kurt Postu düşürmek istiyorsanız mutlaka Hırsız Eldiveni kullanmalısınız. Yoksa düşürmek biraz zor olabilir. Bunun haricinde düşürmek istediğiniz canavarın seviyesine uygun karakter şart.

Hırsız Eldiveni
Hırsız Eldiveni

METİN2 Kurt Postu KODU

  • 30027

Hiç yorum yok