Metin2 Yaban Domuzu Dişi Nereden Düşer?

Metin2 Yaban Domuzu Dişi

En önemli konulardan olan +basma eşyalarından Yaban Domuzu Dişi nereden düşer? adlı konuya değineceğiz. Metin 2 de bildiğiniz gibi + basma eşyaları her zaman başımıza bela olur. Bu belayla başa çıkmak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz :) Yaban Domuzu Dişi bu konuyu okuduktan sonra düşürmekte zorlanmayacağınız bir item olacak.  

Yaban Domuzu Dişi
Yaban Domuzu Dişi

METİN2 Yaban Domuzu Dişi NEREDEN DÜŞER?

Yaban Domuzu Dişi çok kolay düşen bir + basma eşyası değildir. Fakat bizim verdiğimiz tavsiye ve adımlar sayesinde kolayca düşürebilirsiniz. Şimdi gelelim metin2 de Yaban Domuzu Dişi nereden düştüğüne;

  • Kırmızı Yaban Domuzu
  • Scrofa

Yaban Domuzu Dişi gördüğünüz gibi yukarıdaki yaratıktan kolaylıkla düşürebilen bir item. Düşüremez iseniz yaşlı kadından fal baktırmayı unutmayınız. Bol şanslar.

METİN2 Yaban Domuzu Dişi HANGİ SANDIKTAN ÇIKAR?

Yaban Domuzu Dişi sadece yaratıklardan düşmüyor, sandıklardan da elde edilebiliyor. Fakat bu zor ve zahmetli bir yöntemdir. Bunun yerine yukarıdaki Yaban Domuzu Dişi nereden düşer adlı başlığı tekrar inceleyebilirsiniz. Yine de sizlere Yaban Domuzu Dişi hangi sandıktan çıkar? Sorusunun cevabını vereceğiz.

  • Herhangi bir sandıktan çıkmamaktadır.

Yaban Domuzu Dişi yukarıdaki sandıktan şans eseri olarak çıkmaktadır. Sandıktan çıkartmak size zahmetli geliyor ise diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

METİN2 Yaban Domuzu Dişi NE İŞE YARAR?

Yaban Domuzu Dişi + basmada oldukça önemlidir. Fakat biz sizlere bu başlık altında Yaban Domuzu Dişi ile hangi eşyalara + basabileceğinizi de sıralayacağız. Yaban Domuzu Dişi ile hangi eşyalar basılır;

Yaban Domuzu Dişi İLE BASILAN SİLAHLAR

  • Herhangi bir silah basılmamaktadır.

Yaban Domuzu Dişi İLE BASILAN ZIRHLAR

  • Herhangi bir zırh basılmamaktadır.

Yaban Domuzu Dişi İLE BASILAN TAKILAR

  • Herhangi bir takı basılmamaktadır.

Yukarıda verilen eşyalara + basarken Yaban Domuzu Dişi istemektedir. Sizde bu eşyalara + basmak isterseniz Yaban Domuzu Dişi ihtiyacınız olacaktır.

METİN2 Yaban Domuzu Dişi DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

Yaban Domuzu Dişi düşürmek istiyorsanız mutlaka Hırsız Eldiveni kullanmalısınız. Yoksa düşürmek biraz zor olabilir. Bunun haricinde düşürmek istediğiniz canavarın seviyesine uygun karakter şart.

Hırsız Eldiveni
Hırsız Eldiveni

METİN2 Yaban Domuzu Dişi KODU

  • 30004

Hiç yorum yok