Metin2 Yabani Ganimeti Nereden Düşer?

 Metin2 Yabani Ganimeti

Merhaba arkadaşlar bu gün konumuzda Yabani Ganimeti nereden düşer? adlı konuda bilgi vereceğiz.Metin 2 de bilgiginiz gibi + basma eşyaları çok önemlidir. Bu önemli eşyalardan biri olan Yabani Ganimeti aslında çok rahat bir şekilde düşürebilirsiniz. 

Yabani Ganimeti
Yabani Ganimeti

METİN2 Yabani Ganimeti NEREDEN DÜŞER?

Yabani Ganimeti çok kolay düşen bir + basma eşyası değildir. Fakat bizim verdiğimiz tavsiye ve adımlar sayesinde kolayca düşürebilirsiniz. Şimdi gelelim metin2 de Yabani Ganimeti nereden düştüğüne;

  • Yabani General
  • Güçlü Yabani General

Yabani Ganimeti gördüğünüz gibi yukarıdaki yaratıktan kolaylıkla düşürebilirsiniz. Düşüremez iseniz yaşlı kadından fal baktırmayı unutmayınız. Bol şanslar.

METİN2 Yabani Ganimeti HANGİ SANDIKTAN ÇIKAR?

Yabani Ganimeti sadece düşürmek değil sandıktan da elde edebilirsiniz. Fakat bu zor ve zahmetli bir yöntemdir. Bunun yerine yukarıdaki Yabani Ganimeti nereden düşer adlı başlığı tekrar inceleyebilirsiniz. Yinede sizlere Yabani Ganimeti hangi sandıktan çıktığını göstereceğiz.

  • Yabani ganimet herhangi bir sandıktan çıkmamaktadır.

Yabani Ganimeti yukarıdaki sandıktan çıkamaktadır. Sandıktan çıkartmak size zahmetli geliyor ise diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

METİN2 Yabani Ganimeti NE İŞE YARAR?

Yabani Ganimeti + basmada oldukça önemlidir. Fakat biz sizlere bu başlık altında Yabani Ganimeti ile hangi eşyalara + basabileceğinizi sıralayacağız. İşte Yabani Ganimeti ile hangi eşyalar basılır;

Yabani Ganimeti İLE BASILAN SİLAHLAR

  • Yabani ganimet ile herhangi bir silah basılmamaktadır.

Yabani Ganimeti İLE BASILAN ZIRHLAR

  • Yabani ganimet ile herhangi bir zırh basılmamaktadır.

Yabani Ganimeti İLE BASILAN TAKILAR

  • Yabani ganimet ile herhangi bir takı basılmamaktadır.

Yukarıda verilen eşyalara + basarken Yabani Ganimeti istemektedir. Sizde bu eşyalara + basmak isterseniz Yabani Ganimeti ihtiyacınız olacaktır.

METİN2 Yabani Ganimeti DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

Yabani Ganimeti düşürmek istiyorsanız mutlaka Hırsız Eldiveni kullanmalısınız. Yoksa düşürmek biraz zor olabilir. Bunun haricinde düşürmek istediğiniz canavarın seviyesine uygun karakter şart.

Hırsız Eldiveni
Hırsız Eldiveni

METİN2 Yabani Ganimeti KODU

  • 30092

Hiç yorum yok