Metin2 Ejderha Pençesi Nereden Düşer?

Metin2 Ejderha Pençesi

En önemli konulardan olan +basma eşyalarından Ejderha Pençesi nereden düşer? adlı konuya değineceğiz.Metin 2 de bilgiginiz gibi + basma eşyaları her zaman başımıza bela olur. Bu belayla başa çıkmak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz :) Ejderha Pençesi bu konuyu okuduktan sonra düşürmekte zorlanmayacağınız bir item olacak.  

Ejderha Pençesi
Ejderha Pençesi

METİN2 Ejderha Pençesi NEREDEN DÜŞER?

Ejderha Pençesi çok kolay düşen bir + basma eşyası değildir. Fakat bizim verdiğimiz tavsiye ve adımlar sayesinde kolayca düşürebilirsiniz. Şimdi gelelim metin2 de Ejderha Pençesi nereden düştüğüne;

  • Beran-Setaou

Ejderha Pençesi gördüğünüz gibi yukarıdaki yaratıktan kolaylıkla düşürebilen bir item. Düşüremez iseniz yaşlı kadından fal baktırmayı unutmayınız. Bol şanslar.

METİN2 Ejderha Pençesi HANGİ SANDIKTAN ÇIKAR?

Ejderha Pençesi sadece yaratıklardan düşmüyor, sandıklardan da elde edilebiliyor. Fakat bu zor ve zahmetli bir yöntemdir. Bunun yerine yukarıdaki Ejderha Pençesi nereden düşer adlı başlığı tekrar inceleyebilirsiniz. Yine de sizlere Ejderha Pençesi hangi sandıktan çıkar? Sorusunun cevabını vereceğiz.

  • Herhangi bir sandıktan çıkmamaktadır.

Ejderha Pençesi yukarıdaki sandıktan şans eseri olarak çıkmaktadır. Sandıktan çıkartmak size zahmetli geliyor ise diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

METİN2 Ejderha Pençesi NE İŞE YARAR?

Ejderha Pençesi + basmada oldukça önemlidir. Fakat biz sizlere bu başlık altında Ejderha Pençesi ile hangi eşyalara + basabileceğinizi de sıralayacağız. Ejderha Pençesi ile hangi eşyalar basılır;

Ejderha Pençesi İLE BASILAN SİLAHLAR

  • Herhangi bir silah basılmamaktadır.

Ejderha Pençesi İLE BASILAN ZIRHLAR

  • Herhangi bir zırh basılmamaktadır.

Ejderha Pençesi İLE BASILAN TAKILAR

  • Herhangi bir takı basılmamaktadır.

Aslında ejderha pençesi eşyalara + basarken istenen eşyalardan biri değildir. Eşyalarınızı dönüştürürken kullanabileceğiniz bir eşyadır.

METİN2 Ejderha Pençesi DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

Ejderha Pençesi düşürmek istiyorsanız mutlaka Hırsız Eldiveni kullanmalısınız. Yoksa düşürmek biraz zor olabilir. Bunun haricinde düşürmek istediğiniz canavarın seviyesine uygun karakter şart.

Hırsız Eldiveni
Hırsız Eldiveni

METİN2 Ejderha Pençesi KODU

  • 71129

Hiç yorum yok