Metin2 Ejderha Pulu Nereden Düşer?

Metin2 Ejderha Pulu

En önemli konulardan olan +basma eşyalarından Ejderha Pulu nereden düşer? adlı konuya değineceğiz. Metin2'de bildiğiniz gibi +basma eşyaları her zaman başımıza bela olur. Bu belayla başa çıkmak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz :) Ejderha Pulu bu konuyu okuduktan sonra düşürmekte zorlanmayacağınız bir item olacak.  

Ejderha Pulu
Ejderha Pulu

METİN2 Ejderha Pulu NEREDEN DÜŞER?

Ejderha Pulu çok kolay düşen bir + basma eşyası değildir. Fakat bizim verdiğimiz tavsiye ve adımlar sayesinde kolayca düşürebilirsiniz. Şimdi gelelim metin2 de Ejderha Pulu nereden düştüğüne;

  • Beran-Setaou

Ejderha Pulu gördüğünüz gibi yukarıdaki yaratıktan kolaylıkla düşürebilen bir item. Düşüremez iseniz yaşlı kadından fal baktırmayı unutmayınız. Bol şanslar.

METİN2 Ejderha Pulu HANGİ SANDIKTAN ÇIKAR?

Ejderha Pulu sadece yaratıklardan düşmüyor, sandıklardan da elde edilebiliyor. Fakat bu zor ve zahmetli bir yöntemdir. Bunun yerine yukarıdaki Ejderha Pulu nereden düşer adlı başlığı tekrar inceleyebilirsiniz. Yine de sizlere Ejderha Pulu hangi sandıktan çıkar? Sorusunun cevabını vereceğiz.

  • Herhangi bir sandıktan çıkmamaktadır.

Ejderha Pulu yukarıdaki sandıktan şans eseri olarak çıkmaktadır. Sandıktan çıkartmak size zahmetli geliyor ise diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

METİN2 Ejderha Pulu NE İŞE YARAR?

Ejderha Pulu + basmada oldukça önemlidir. Fakat biz sizlere bu başlık altında Ejderha Pulu ile hangi eşyalara + basabileceğinizi de sıralayacağız. Ejderha Pulu ile hangi eşyalar basılır;

Ejderha Pulu İLE BASILAN SİLAHLAR

  • Herhangi bir silah basılmamaktadır.

Ejderha Pulu İLE BASILAN ZIRHLAR

  • Herhangi bir zırh basılmamaktadır.

Ejderha Pulu İLE BASILAN TAKILAR

  • Herhangi bir takı basılmamaktadır.

Aslında ejderha pulu eşyalara + basarken istenen eşyalardan biri değildir. Eşyalarınızı dönüştürürken kullanabileceğiniz bir eşyadır.

METİN2 Ejderha Pulu DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

Ejderha Pulu düşürmek istiyorsanız mutlaka Hırsız Eldiveni kullanmalısınız. Yoksa düşürmek biraz zor olabilir. Bunun haricinde düşürmek istediğiniz canavarın seviyesine uygun karakter şart.

Hırsız Eldiveni
Hırsız Eldiveni

METİN2 Ejderha Pulu KODU

  • 71123

Hiç yorum yok