Metin2 Kurt Pençesi Nereden Düşer?

Metin2 Kurt Pençesi

En önemli konulardan olan +basma eşyalarından Kurt Pençesi nereden düşer? adlı konuya değineceğiz. Metin2'de bildiğiniz gibi +basma eşyaları her zaman başımıza bela olur. Bu belayla başa çıkmak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz :) Kurt Pençesi bu konuyu okuduktan sonra düşürmekte zorlanmayacağınız bir item olacak.  

Kurt Pençesi
Kurt Pençesi

METİN2 Kurt Pençesi NEREDEN DÜŞER?

Kurt Pençesi çok kolay düşen bir + basma eşyası değildir. Fakat bizim verdiğimiz tavsiye ve adımlar sayesinde kolayca düşürebilirsiniz. Şimdi gelelim metin2 de Kurt Pençesi nereden düştüğüne;

  • Aç Alfa Kurt
  • Gri Kurt
  • Aç Kurt
  • Kurt

Kurt Pençesi gördüğünüz gibi yukarıdaki yaratıktan kolaylıkla düşürebilen bir item. Düşüremez iseniz yaşlı kadından fal baktırmayı unutmayınız. Bol şanslar.

METİN2 Kurt Pençesi HANGİ SANDIKTAN ÇIKAR?

Kurt Pençesi sadece yaratıklardan düşmüyor, sandıklardan da elde edilebiliyor. Fakat bu zor ve zahmetli bir yöntemdir. Bunun yerine yukarıdaki Kurt Pençesi nereden düşer adlı başlığı tekrar inceleyebilirsiniz. Yine de sizlere Kurt Pençesi hangi sandıktan çıkar? Sorusunun cevabını vereceğiz.

  • Herhangi bir sandıktan çıkmamaktadır.

Kurt Pençesi yukarıdaki sandıktan şans eseri olarak çıkmaktadır. Sandıktan çıkartmak size zahmetli geliyor ise diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

METİN2 Kurt Pençesi NE İŞE YARAR?

Kurt Pençesi + basmada oldukça önemlidir. Fakat biz sizlere bu başlık altında Kurt Pençesi ile hangi eşyalara + basabileceğinizi de sıralayacağız. Kurt Pençesi ile hangi eşyalar basılır;

Kurt Pençesi İLE BASILAN SİLAHLAR

  • Herhangi bir silah basılmamaktadır.

Kurt Pençesi İLE BASILAN ZIRHLAR

  • Herhangi bir zırh basılmamaktadır.

Kurt Pençesi İLE BASILAN TAKILAR

  • Herhangi bir takı basılmamaktadır.

Yukarıda verilen eşyalara + basarken Kurt Pençesi istemektedir. Sizde bu eşyalara + basmak isterseniz Kurt Pençesi ihtiyacınız olacaktır.

METİN2 Kurt Pençesi DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

Kurt Pençesi düşürmek istiyorsanız mutlaka Hırsız Eldiveni kullanmalısınız. Yoksa düşürmek biraz zor olabilir. Bunun haricinde düşürmek istediğiniz canavarın seviyesine uygun karakter şart.

Hırsız Eldiveni
Hırsız Eldiveni

METİN2 Kurt Pençesi KODU

  • 30028

Hiç yorum yok