Metin2 Kurt Pençesi+ Nereden Düşer?

Metin2 Kurt Pençesi+

En önemli konulardan olan +basma eşyalarından Kurt Pençesi+ nereden düşer? adlı konuya değineceğiz. Metin2 de bildiğiniz gibi + basma eşyaları her zaman başımıza bela olur. Bu belayla başa çıkmak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz :) Kurt Pençesi+ bu konuyu okuduktan sonra düşürmekte zorlanmayacağınız bir item olacak.  

Kurt Pençesi+
Kurt Pençesi+

METİN2 Kurt Pençesi+ NEREDEN DÜŞER?

Kurt Pençesi+ çok kolay düşen bir + basma eşyası değildir. Fakat bizim verdiğimiz tavsiye ve adımlar sayesinde kolayca düşürebilirsiniz. Şimdi gelelim metin2 de Kurt Pençesi+ nereden düştüğüne;

  • Aç Alfa Kurt

Kurt Pençesi+ gördüğünüz gibi yukarıdaki yaratıktan kolaylıkla düşürebilen bir item. Düşüremez iseniz yaşlı kadından fal baktırmayı unutmayınız. Bol şanslar.

METİN2 Kurt Pençesi+ HANGİ SANDIKTAN ÇIKAR?

Kurt Pençesi+ sadece yaratıklardan düşmüyor, sandıklardan da elde edilebiliyor. Fakat bu zor ve zahmetli bir yöntemdir. Bunun yerine yukarıdaki Kurt Pençesi+ nereden düşer adlı başlığı tekrar inceleyebilirsiniz. Yine de sizlere Kurt Pençesi+ hangi sandıktan çıkar? Sorusunun cevabını vereceğiz.

  • Gümüş Define Sandığı+

Kurt Pençesi+ yukarıdaki sandıktan şans eseri olarak çıkmaktadır. Sandıktan çıkartmak size zahmetli geliyor ise diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

METİN2 Kurt Pençesi+ NE İŞE YARAR?

Kurt Pençesi+ + basmada oldukça önemlidir. Fakat biz sizlere bu başlık altında Kurt Pençesi+ ile hangi eşyalara + basabileceğinizi de sıralayacağız. Kurt Pençesi+ ile hangi eşyalar basılır;

Kurt Pençesi+ İLE BASILAN SİLAHLAR

  • Herhangi bir silah basılmamaktadır.

Kurt Pençesi+ İLE BASILAN ZIRHLAR

  • Herhangi bir zırh basılmamaktadır.

Kurt Pençesi+ İLE BASILAN TAKILAR

  • Herhangi bir takı basılmamaktadır.

Yukarıda verilen eşyalara + basarken Kurt Pençesi+ istemektedir. Sizde bu eşyalara + basmak isterseniz Kurt Pençesi+ ihtiyacınız olacaktır.

METİN2 Kurt Pençesi+ DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

Kurt Pençesi+ düşürmek istiyorsanız mutlaka Hırsız Eldiveni kullanmalısınız. Yoksa düşürmek biraz zor olabilir. Bunun haricinde düşürmek istediğiniz canavarın seviyesine uygun karakter şart.

Hırsız Eldiveni
Hırsız Eldiveni

METİN2 Kurt Pençesi+ KODU

  • 30069

Hiç yorum yok