Metin2 Mavi Kristal Nereden Düşer?

Metin2 Mavi Kristal

En önemli konulardan olan +basma eşyalarından Mavi Kristal nereden düşer? adlı konuya değineceğiz.Metin 2 de bilgiginiz gibi + basma eşyaları her zaman başımıza bela olur. Bu belayla başa çıkmak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz :) Mavi Kristal bu konuyu okuduktan sonra düşürmekte zorlanmayacağınız bir item olacak.  

Mavi Kristal
Mavi Kristal

METİN2 Mavi Kristal NEREDEN DÜŞER?

Mavi Kristal çok kolay düşen bir + basma eşyası değildir. Fakat bizim verdiğimiz tavsiye ve adımlar sayesinde kolayca düşürebilirsiniz. Şimdi gelelim metin2 de Mavi Kristal nereden düştüğüne;

  • Setaou Komutanı
  • Setaou Lideri
  • Setaou Yargıcı

Mavi Kristal gördüğünüz gibi yukarıdaki yaratıktan kolaylıkla düşürebilen bir item. Düşüremez iseniz yaşlı kadından fal baktırmayı unutmayınız. Bol şanslar.

METİN2 Mavi Kristal HANGİ SANDIKTAN ÇIKAR?

Mavi Kristal sadece yaratıklardan düşmüyor, sandıklardan da elde edilebiliyor. Fakat bu zor ve zahmetli bir yöntemdir. Bunun yerine yukarıdaki Mavi Kristal nereden düşer adlı başlığı tekrar inceleyebilirsiniz. Yine de sizlere Mavi Kristal hangi sandıktan çıkar? Sorusunun cevabını vereceğiz.


##SANDIKLAR##

Mavi Kristal yukarıdaki sandıktan şans eseri olarak çıkmaktadır. Sandıktan çıkartmak size zahmetli geliyor ise diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

METİN2 Mavi Kristal NE İŞE YARAR?

Mavi Kristal + basmada oldukça önemlidir. Fakat biz sizlere bu başlık altında Mavi Kristal ile hangi eşyalara + basabileceğinizi de sıralayacağız. Mavi Kristal ile hangi eşyalar basılır;

Mavi Kristal İLE BASILAN SİLAHLAR

  • Herhangi bir silah basılmamaktadır.

Mavi Kristal İLE BASILAN ZIRHLAR

  • Herhangi bir zırh basılmamaktadır.

Mavi Kristal İLE BASILAN TAKILAR

  • Herhangi bir takı basılmamaktadır.

Yukarıda verilen eşyalara + basarken Mavi Kristal istemektedir. Sizde bu eşyalara + basmak isterseniz Mavi Kristal ihtiyacınız olacaktır.

METİN2 Mavi Kristal DÜŞÜRME TAKTİKLERİ

Mavi Kristal düşürmek istiyorsanız mutlaka Hırsız Eldiveni kullanmalısınız. Yoksa düşürmek biraz zor olabilir. Bunun haricinde düşürmek istediğiniz canavarın seviyesine uygun karakter şart.

Hırsız Eldiveni
Hırsız Eldiveni

METİN2 Mavi Kristal KODU

  • 30199

Hiç yorum yok